poniedziałek, 1 września 2014

foto podsumowanie: maj 2014

Maj okazał się dość pogodny dla tego musiałem wykorzystać go maksymalnie jak się tylko dało, to ostatni miesiąc wiosny i nie można było marnować okazji do wykożystania pieknej barwy światła jaką daje ta pora roku.

wiosenna sesja w rzepaku
Klaudia 

1 maja to święto pracy więc do pracy rodacy, nikosia pod pachę, w drugą rękę modelkę i w krzaki :) Od ok 3 lat chciałem zrobić sesje aktu w łubinie...?.. a nie wiem jak to żółte ścierwo się nazywa ale wiem że daje fajny efekt :)... W prawdzie założenia sesji były inne, miało być inne miejsce ale po drodze okazało sie że tam gdzie zawsze rosło zborze to w tym roku posadzono tam... to żółte coś:) nie ma lekko, trzeba improwizować :) na szczęście Klaudia okazała się bardzo dzielną modelką której nie straszne były pszczółki i inni latający, amatorzy żółtego kwiatu :)
wiosenna sesja aktu w rzepaku

wiosenna sesja aktu w rzepakuAnia

I kolejny spontan z Anią :) Tym razem udało mi się ją namówić na pozowanie bo kto powiedział że wizażystka ma tylko malować :) Pogoda nie dopisała ale na szczęście mam studio na takie sytuacje więc śmiało można było działać :)


Dominika

Tak to czasem bywa że ciężko zgrać czas i można się rok albo i dłużej umawiać na sesje. Tak było i w tym przypadku. Z Dominiką umówiliśmy się rok wcześniej ale nie wyszło, brak czasu, wypadki losowe ale na szczęście udało się w maju.. żałuję tylko że nie było czasu by zaczekać na zachód słońca.


Znajdują się tu tylko wybrane zdjęcia z danych sesji zdjęciowych, więcej zdjęć i sesji można oglądnąć na oficjalnej stronie iStudio.org.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz