odnośniki

[ ODNOSNIKI - STRONY POLECANE ]


 www.zoneart.pl - serwis modelingowy, dla modelek, fotografów, wizażystów, stylistów, retuszerów etc. dla wszystkich którzy chcą nawiązać kontakty i zaprezentować swoje dokonania a także dla tych, którzy chcą zacząć poruszanie się w świecie modelingu. największe plusy portalu, imho to czuwająca moderacja, oryginalne rozwiązania funkcjonalności (niektóre wręcz genialne), przejrzysty wygląd. minusem jest fakt iż jest on stosunkowo nowy a więc nie ma tam armii użytkowników, zwłaszcza jeżeli porówna się ich ilość z najbardziej  zakorzenionym portalem w PL(który zszedł na psy). obecnie zoneart.pl ze względu na niewiedzę "nowych" w środowisku jest miejscem dla ludzi poważniej i dłużej związanych z fotomodelingiem jednak zoneart.pl jest otwarty na każdą nową krew :)
- mój profil na zoneart.pl

 www.dariuszkolincio.com - Dariusz Kolińcio, fotografia ślubna, okolicznościowa, dzieci, mody, glamour, portretowa, beauty. Fotograf z Chrzanowa, który z przyjemnością sprawi radość swoim klientom robiąc zdjęcia z takich wydarzeń jak wesele, chrzciny, imprezy rodzinne czy uwieczni dzieci (sam ma rodzinę więc wie co i jak) w wyjątkowy sposób... na terenie śląska, małopolski czy całego kraju (kwestia zachęty ;) ). WARTO, POLECAM.... zwłaszcza jeżeli się nie ma takiego szczęścia jak ja, bo ja na swoje wesele go zaproszę gdzie nie dość, że wsadzi coś do koperty (choćby za michę) to jeszcze fotki fajne walnie :P
Darek to wesoły i pozytywny człowiek, zerknijcie na jego fanpage na facebook'u, często wrzuca wartościową i wesołą swoją twórczość :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz